`

To nasze początki:) Odwiedź nas jeszcze raz!

Aktualności

CoÅ› dla grzecznych, czyli teatralny prezent.

 

Od 6 grudnia minęły dwa dni, jednak my musieliÅ›my być wyjÄ…tkowo grzeczni, skoro MikoÅ‚aj przybyÅ‚ do nas jeszcze raz - dwa dni później. W prezencie otrzymaliÅ›my przedstawienie mini-teatralne, a MikoÅ‚aj zadziaÅ‚aÅ‚ w tym przypadku za poÅ›rednictwem Gminnego OÅ›rodka Kultury w Wodyniach.

 


Już o 7.45 rozpoczęło siÄ™ przedstawienie "Po polsce podróże maÅ‚e i duże" wykonaniu aktorów Studia Artystycznego "AKADA" z SuwaÅ‚k. Na "widowni" w sali gimnastycznej zasiedli nasi najmÅ‚odsi: przedszkolaczki i uczniowie klas I - III szkoÅ‚y podstawowej wraz ze swoimi opiekunami. 

 

Przedstawienie było jednocześnie radosne i pouczające więc na sali panowała mądrze radosna atmosfera :)

 

 

 

 

 

Trzeba podkreÅ›lić, że bilety byÅ‚y w super prezentowej cenie tzn. mogliÅ›my obejrzeć to przedstawienie caÅ‚kiem bezpÅ‚atnie. DziÄ™kujemy!